TC7SZ32AFS,L3F
Mfr.Part #
TC7SZ32AFS,L3F
Datasheet
TC7SZ32AFS,L3F
Description
IC GATE OR 1CH 2-INP FSV
Stock
324
Current - Output High, Low :
32mA, 32mA
Current - Quiescent (Max) :
1 µA
Logic Type :
OR Gate
Max Propagation Delay @ V, Max CL :
3.6ns @ 5V, 50pF
Number of Inputs :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
SOT-953
Supplier Device Package :
fSV
Voltage - Supply :
1.65V ~ 5.5V